2016 yılında faaliyete başlayan tesisimiz,  klasik inşaat çivileri ve tavlı tel üretimi yapmaktadır. Hem farklı çivi ürünlerinde hem de endüstriyel tel ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi ile hem iç piyasa hem de dış pazarlarda geniş müşteri ağına hitap edilmektedir. 2016 yılı içerisinde tamamlanacak ilave yatırımla farklı kalitelerde koruyucu kaplamalı çivi imalatı başlayacaktır.

Soğuk çekilmiş tellerin elektrik veya dogalgaz ile çalışan fırınlarımızda ideal süre ve sıcaklıklarda tavlanmasıyla üretilen tavlı teller şekillendirilmeye uygun bir yapıya sahip olur. En yaygın uygulama alanları bağlama amaçlı olup inşaat ve geri dönüşüm endüstrisi tarafından kullanılır. Kaplama yapan uygulamacılara uygun pürüzsüz yüzey kalitesine sahip parlak tavlı tellerde tesisimizde üretilmektedir.
Yaygın olarak inşaat demirlerini bağlamak amacıyla kullanılan inşaat bağlama tellerimiz standart olarak 1.30mm çapında ve kolaylıkla taşınabilmeleri için 25 kg’lık ufak kangallarda üretilir. İdeal yumuşaklığa sahip olan inşaat bağlama tellerimiz uygulama esnasında kolay şekillendirilebilir özelliğiyle kullanıcılara büyük avanaj sağlamaktadır.